W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości owocniki pieczarki białej i pieczarki brązowej we wszystkich możliwych rozmiarach oraz klasach. Duża powierzchnia upraw i wysokie standardy technologicznie pozwalają nam zapewniać ciągłość dostaw do naszych odbiorców w ciągu całego roku kalendarzowego. Jako członek Grupy Producentów Pieczarek Grzybowy Raj  Sp. z o.o. sprzedajemy swoje produkty właśnie za jej pośrednictwem. Zainteresowanych zakupem świeżej pieczarki zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym, a także na stronę internetową Grzybowego Raju.

Dlaczego my?

Dwie pieczarkarnie

Od innych grup producenckich i wszystkich skupów różnimy się tym, że Grzybowy Raj zrzesza tylko dwie duże pieczarkarnie, naszą oraz R&J Sztandera.

Wysoka Jakość

Nie kupujemy grzybów od innych pieczarkarzy, dzięki temu możemy zagwarantować, że produkt który trafi do Państwa jest bezpieczny, oraz najwyższej jakości.

Powtarzalność uprawy

Dzięki najwyższej jakości urządzeniom sterującym mikroklimatem panującym w komorach, jesteśmy w stanie zagwarantować powtarzalność naszego produktu przez cały rok!

Rodzaje opakowań

Kubki plastikowe

o pojemności – 250g, 350g, 400g, 500g, 600g, 800g, 1kg.

Skrzynki plastikowe

w dwóch kolorach – niebieskim oraz czarnym pojemność skrzynki plastikowej to max 3kg.

Skrzynki drewniane

Skrzynki drewniane wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, w których doskonale prezentują się pieczarki z nieobciętymi korzeniami.

Zbiorcze opakowania kartonowe

w kartonach możemy umieścić kubki plastikowe o dowolnym kolorze i pojemności.

Kartony Grzybowego Raju

przeznaczone do ekskluzywnych sieci sklepów oraz najbardziej wymagających klientów. Opakowania zbiorcze zawierają informację o wartościach odżywczych pieczarek, zawartości witamin i soli mineralnych. Znajdują się na nich stare ryciny przedstawiające przyrządzanie potraw z pieczarek.

Potrzebujesz innego opakowania?
Napisz, a przygotujemy ofertę specjalną dla ciebie

Jacek Burgs – Kierownik ds. sprzedaży:
tel. kom. +48 512 552 553
e-mail: jburgs@grzybowyraj.pl